מוצרים ופתרונות למחקר במדעי החיים

Steriflip® sterile filtrationלהצעת מחיר/ הזמנה לחצו כאן


             
  
        
 
פעילות המחקר בתחומים השונים של מדעי החיים נמצאת בעיצומה של תנופה חסרת תקדים. מחקרים בתחום חקר הסרטן, אלצהיימר, מדעי המוח, מבנה התא או אפיגנטיקה מתבצעים על ידי חוקרים כמוך במעבדות ברחבי העולם, במרוץ המשותף לכולם לפצח את הבלתי נודע ולהגיע לפריצת הדרך המיוחלת.הדרך לשם אינה פשוטה ומחייבת עבודה יומיומית מדידה, מדויקת ומוקפדת, על בסיס חומרים איכותיים, המותאמים באופן מיטבי לסביבת העבודה הרגישה והתובענית של מעבדת המחקר.

חברת מרקורי, הנציגה של חברת Merck Millipore בישראל, מציעה לך מגוון רחב ואיכותי של מוצרים ופתרונות חדשניים לכל קשת תחומי המחקר, שיעילותם הוכחה במעבדות מחקר מובילות בעולם והם מיוצרים על ידי חברה ותיקה הפועלת בתחום מעל 350 שנים.

אנחנו, במרקורי, מודעים היטב לצורך שלך להשקיע את כל כולך במחקר, בלוח זמנים מלחיץ ובסביבה תחרותית. ומשום כך, ריכזנו עבורך באתר עולם שלם של פתרונות, הכוללים כלים לביולוגיה מולקולרית, ביטוי וניקוי חלבונים, נוגדנים של Upstate, Chemicon, Calbiochem ומותגים נוספים וכן מגוון רחב של קיטים ומוצרים לעוסקים בתרביות תאים למחקר, כגון: פילטרים, אנטיביוטיקות, בופרים, מעכבים, חלבונים נקיים, דטרגנטים ומכשור FACS קומפקטי למעבדות.

בכל תחום ובכל שלב במחקר, תוכל למצוא אצלנו באתר את כל הפתרונות הדרושים לך, כדי להתקדם בפעילותך המדעית בבטחה.

?How to Achieve Higher Cell Recovery and Save Space with Multi-layer Flasks